KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13117313
*
nr 1311 7313
Valerij Chirkov
(f. 1943), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 70x50cm
Valerij Chirkov, svensk bildkonstnär född 1943.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 2 mars 2020
kl 19:11:08
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
29/2 16:05:32
1
1.800 kr
1/3 14:30:37
2
1.600 kr
1/3 14:30:37
1
1.700 kr (Budbetjänt)
1/3 14:41:40
2
2.000 kr
2/3 11:19:01
1
2.000 kr
2/3 11:19:01
2
2.000 kr (Budbetjänt)
2/3 11:22:10
1
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: olja olja på duk oljemålning oljemålningar svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige valerij chirkov
-
7011 Oljemålning
1800-tal. Signerad L Cesson. Olja på duk, 40x33 cm..//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 19:52
-
7205 Oljemålning
Aldo Altomare (f. 1923), Sverige. "Korg med rosor"..//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 19:29
-
7236 Oljemålning
Aldo Altomare (f. 1923), Sverige. Duvor. Signerad...//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 19:40
-
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 20:55
-
1002 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Aktuellt bud: 1.500 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 18:55
-
6119 Oljemålning
Anders Lindholm (f. 1962). Komposition. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 18:19
*
Valerij Chirkov
Valerij Chirkov, svensk bildkonstnär född 1943.
Läs om budbetjänten
nr 1311 7313
Valerij Chirkov
(f. 1943), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 70x50cm
Valerij Chirkov, svensk bildkonstnär född 1943.
Utrop: | 2.000 kr |
---|---|
Såld: | 2.200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 2 mars 2020 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
29/2 16:05:32 | 1 | 1.800 kr |
1/3 14:30:37 | 2 | 1.600 kr |
1/3 14:30:37 | 1 | 1.700 kr (Budbetjänt) |
1/3 14:41:40 | 2 | 2.000 kr |
2/3 11:19:01 | 1 | 2.000 kr |
2/3 11:19:01 | 2 | 2.000 kr (Budbetjänt) |
2/3 11:22:10 | 1 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: olja olja på duk oljemålning oljemålningar svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige valerij chirkov
-
7011 Oljemålning
1800-tal. Signerad L Cesson. Olja på duk, 40x33 cm..//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 19:52 -
7205 Oljemålning
Aldo Altomare (f. 1923), Sverige. "Korg med rosor"..//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 19:29 -
7236 Oljemålning
Aldo Altomare (f. 1923), Sverige. Duvor. Signerad...//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 19:40
-
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 20:55 -
1002 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Aktuellt bud: 1.500 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 18:55 -
6119 Oljemålning
Anders Lindholm (f. 1962). Komposition. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 18:19