KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13117313

nr 1311 7313

Valerij Chirkov

(f. 1943), Sverige

Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 70x50cm

Valerij Chirkov, svensk bildkonstnär född 1943.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 2 mars 2020
kl 19:11:08

Valerij Chirkov

Läs mer om Valerij Chirkov